52 in 2022

projekt portretów koncepcyjnych

mam misję, wykonania 52 szalonych i bardzo modowych sesji w ciągu jednego roku. Jest to na prawdę duże i trudne wyzwanie. Każda sesja, to inna stylizacja, inny makijaż – inna modelka. Organizacja i nadzorowanie nad 52 sesjami, które w całości mają stworzyć jeden spójny projekt – jest serio trudne.

jedna sesja = jedno zdjęcie = jeden tydzień

 

potrzebujemy twojej pomocy! 

Przywiązujemy dużą uwagę do modelek, fryzjerów, wizażystów, stylistów oraz projektantów odzieży – to dzięki wam jesteśmy w stanie stworzyć te cudowne kadry. Jesteś kreatywny/a, chcesz z nami współpracować? Odezwij się! Każda z 52 sesji to osobna ekipa i nowe doświadczenia.

Nasze sesje są inne. Do każdej tworzymy mocno zarysowaną koncepcję, gdzie całym teamem wprowadzamy ją w życie. Sesje są zaaranżowane w mocnych kolorach, mocnych makijażach, dlatego pozowanie w tych sesjach wymaga pewnej elastyczności i emocji. 

Innych emocji. Wiecie, że przeciętny człowiek uśmiecha się tylko 20 razy na dobę? My chcemy złapać te pozostałe momenty. 

Smutek, frustracja, wyczerpanie, ciekawość, obojętność.

To ich szukamy.

Przygotuj się na odkrywanie emocji. Przeprowadzimy Cię przez wszystko od początku do końca, więc nie stresuj się!

pozostałe informacje

– W większości sesji współpracujemy z stylistami i wizażystami, lecz może się zdarzyć, że poprosimy Cię o przygotowanie makijażu we własnym zakresie. Raczej będzie to wtedy prosty makijaż, który wykonasz sama w domu.

– Przed sesją ćwicz różne wyrazy twarzy w lustrze. Unikaj noszenia obcisłych ubrań lub bielizny w dniu sesji, mogą one pozostawić ślady na skórze.

– Na sesję przyjdź w luźnych ubraniach, dresach, sukience. Jeansy powodują, odciski na Twojej skórze.

– Jeśli robimy sesję z nagością zakrytą, lub akt – zabierz proszę szlafrok, abyś mogła go założyć gdy będę ustawiać oświetlenie.

– Na sesję przynieś kilka różnych rodzajów bielizny, tak abyś mogła komfortowo dopasować ją do stylizacji.

– Zabierz ze sobą również szczotkę do włosów i kilka kosmetyków do poprawek makijażu (chyba, że współpracujemy z makijażystką, to nie).

– Na sesję prosimy o przybycie samemu. Dodatkowe osoby w pomieszczeniu nie najlepiej wpływają na twórczą atmosferę. 

– Podczas zdjęć będziemy puszczać muzykę i po prostu dobrze się bawić. Każdą sesję zaczynamy od kilku ujęć próbnych, bo dobre oświetlenie to wszystko!

– Przeprowadzę Cię przez każdą pozę i udzielę szczegółowych instrukcji dotyczących mimiki i ruchów ciała. Będziemy pracować nad serią różnych pozycji, tak aby odnaleźć tą najlepszą.

– Sesje trwają zazwyczaj od godziny do dwóch. Makijaż to sprawa indywidualna i nie jesteśmy w stanie przewidzieć ile będzie na niego potrzeba czasu.

– Ze względu na stylistykę zdjęć, wymagają one czasochłonnej obróbki w photoshopie. Ponieważ nie chcemy blokować kolejnych sesji, w czasie trwania projektu wyślemy Ci jedno/kilka ujęć. Resztę otrzymasz w swoim czasie, prawdopodobnie po zakończeniu projektu.

napisz do mnie

Chcesz wziąć udział w projekcie?

Skontaktuj się ze mną przez maila 52@sizowski.pl

Więcej moich prac znajdziesz na instagramie: @sizowski 

gdzie odbędą się sesje?

not cliched studio zostało stworzone w taki sposób, aby pobudzało nasze zmysły, wyobraźnię i kreatywność. 

Naszą misją jest zajawienie ludzi do tworzenia pełnych kolorów, pięknych fotografii.

Dzięki mnogości mebli i niepowtarzalnych dodatków wprowadzisz w życie swoje najbardziej odjechane wizje. U nas ogranicza Cię tylko wyobraźnia. 

Ponad 75 metrów kwadratowych kolorowego, wysokiego wnętrza – zaprojektowanego w klimacie mieszkania bogatej cioci która przyjechała z Ameryki w latach 80.

Trzy osobne plany zdjęciowe, dwa pomieszczenia w amfiladzie i ogrom „kącików” tematycznych. Tutaj gdzie się nie odwrócisz – jesteś w stanie wykonać wyjątkowe fotografie.

Studio fotograficzne jest wyposażone w kolorowe tła, lampy błyskowe i wszelakiego rodzaju akcesoria fotograficzne.

Jesteś fotografem? Potrzebujesz przestrzeni? Wszystkie informacje znajdziesz po kliknięciu w wynajmij studio