regulamin

 1. Studio zostaw w takim stanie jak je otrzymałeś/aś. CzylI;
  – Przestaw wszystkie meble na swoje miejsce.
  – Sprzęt złóż i zostaw w miejsku dla niego przeznaczonym (lub w miejscu w którym stał wcześniej)
  – Jeśli zrobiłeś/aś bałagan – posprzątaj go.
 2. Zabrania się przestawiania choinek które są ubrane w bombki i suszone trawy. W studio znajduje się 6 innych choinek (bez dekoracji, lub tylko z lampkami), które dowolnie można zaaranżować.
 3. Prosimy o rozważną „zabawę” mąką w świątecznych dekoracjach. Tak aby nie dostała się ona poza płytki na których stoi scenografia, szczególnie proszę zwrócić uwagę na kanapę i dywan pod kanapą.
 4. Po skończeniu sesji prosimy o posprzątanie mąki z podłogi, nie musi być dokładnie, oby tylko odkurzyć lub zamieść te największe skupiska 🙂 
 5. Czas wynajmu liczony jest od godziny rezerwacji, aż do momentu wyjścia ostatniej osoby z lokalu. Każda rozpoczęta godzina, jest liczona zgodnie z cennikiem.
 6. Każde uszkodzenie (rozdarcie, zniszczenie, zalanie, zabrudzenie) powinno być natychmiastowo zgłoszone do osoby otwierającej studio. 
 7. Przy wchodzeniu na dywany, kanapę, łóżko, tła materiałowe, prosimy o używanie obuwia na zmianę. Szczególnie prosimy o to, wchodząc na dywany. Jeśli po sesji dywan (lub inny materiałowy element) będzie znacząco zabrudzony, do faktury zostanie doliczony koszt czyszczenia od 250 zł brutto. 
 8. Każde uszkodzenie (rozdarcie, zniszczenie, zalanie, zabrudzenie) zostanie indywidualnie wycenione, a wynajmujący poniesie koszt przywrócenia danej rzeczy do stanu pierwotnego. 
 9. Koszt tła kartonowego to 55 zł za każdy rozpoczęty i zniszczony metr bieżący. Przez zniszczenie rozumie się zagięcia, plamy, czy rozdarcia. 
 10. W wyjątkowych sytuacjach wynajem możesz przenieść na dowolny inny dzień, o ile w danym dniu jest wolne studio. Wynajem możesz przenieść jeden raz, każde kolejne przeniesienie wiąże się z kosztem 50 zł. Nie ma możliwości anulowania wynajmu. 
 11. Po rozpoczęciu wynajmu, czekamy na Ciebie 15 minut. Jeśli w tym czasie nie podejmiesz próby kontaktu, ani nie dotrzesz do studio – wynajem przepada. 
 12. Nie zwijaj ani nie odcinaj samodzielnie tła kartonowego.
 13. Dla obustronnego bezpieczeństwa, obiekt jest częściowo monitorowany.
 14. W godzinach 22:00-06:00 obowiązuje bezwzględna cisza nocna, a cena wynajmu wynosi 150 zł brutto / h.
 15. Po prostu zostaw studio w takim stanie jak je otrzymałeś. 

kontakt

Nie wahaj się z nami skontaktować

Z niecierpliwością czekamy na Twoją wiadomość. 

Jesteśmy gotowi, aby wykreować razem inną rzeczywistość, niebanalną rzeczywistość – oczywiście zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Daj nam znać czego potrzebujesz, postaramy Ci się pomóc. 

nasz adres

Sierpińskiego 42 | Lublin

e-mail

kontakt@notclichedstudio.pl

telefon

+48 535238020

dane firmy

NIP: 9462589693